Spotkanie z policjantkami

Dnia 25.09.2018r. naszą  szkołę odwiedziły Panie policjantki z Komendy Miejskiej w Białymstoku. Uczniowie mieli możliwość utrwalenia  wiedzy z zakresu bezpieczeństwa zarówno w domu jak i w drodze do szkoły, ze szkoły.

Serdecznie dziękujemy gościom za wizytę w naszej placówce.

Czytaj dalej...

Wycieczka do Parku Leśnego w Poczopku

Czwartek, 20 września był dniem tegorocznej szkolnej wycieczki do Poczopka w Nadleśnictwie Krynki. Miejsce to malowniczo położone w środku parku leśnego  powitało nas piękną pogodą oraz zaprosiło do kontaktu z przyrodą. Atrakcji było wiele. Uczniowie obejrzeli ekspozycję zwierząt występujących w Puszczy Knyszyńskiej. Wsłuchiwali się w odgłosy  lasu, np. śpiew ptaków. Z bliska obserwowaliśmy bociany pozostające w naszym kraju na zimę pod opieką człowieka. Obserwowaliśmy też dużą grupę sów. Spacer parkiem zachęcił niektórych śmiałków do przejścia po jednym z malowniczych mostków nad wodą. Dokumentuje to galeria zdjęć. Atrakcją był też Park Megalitów, skał ułożonych w formie kręgu gdzie każdy z uczestników wycieczki – zgodnie z legendą – mógł podładować energię i w pełni pozytywnych sił wrócić do szkoły, domu.

Na zakończenie odpoczywaliśmy przy ognisku, piekąc kiełbaski, smakując babkę ziemniaczaną przygotowaną przez panie kucharki oraz drożdżówkę przygotowaną przez klasę Pani K. Siemienowicz. Dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom oraz Paniom pomagającym za wsparcie w organizacji wycieczki, a Nadleśnictwu Krynki za wspaniałą lekcję przyrodniczą i okazję do obcowania z naturą w tak cudownym miejscu.

     Organizatorki-Panie: Bożena Dąbrowska, Anna Goch, Ewa Wnorowska-Kucharska

Czytaj dalej...

Zawody sportowe w Ośrodku Sportów Wodnych "Dojlidy"

Dnia 25.09.2018 r. w Ośrodku Sportów Wodnych "Dojlidy" przy ul. Plażowej  w Białymstoku uczniowie z zaprzyjaźnionych placówek rywalizowali w konkurencjach biegowych, pływaniu na rowerach wodnych, a także meczu piłki nożnej. Głównym celem spotkania była popularyzacja aktywnego stylu życia i spędzania wolnego czasu poprzez sport oraz poznawanie przez młodzież zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Znakomita rywalizacja sportowa uczniów z naszej szkoły (Eset Khabibulaewa, Marcina Maksimowicz) nagrodzona została   pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz pucharem.
Dziękujemy organizatorom imprezy: SOSW im. W. Kikolskiego, SP Nr 30 przy Pogotowiu Opiekuńczym Bł. Edmunda Bojanowskiego, BOSiR przy ul.Włókienniczej w Białymstoku.
Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 2

Wczoraj 33

Tygodniowo 118

Miesięcznie 527

Razem 85456

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci