IV Międzyszkolne Zawody Sportowe "Atletyka dla każdego"

Dnia 16.05.2018 r. na boisku Szkoły Podstawowej Nr 46 w Białymstoku odbyły się  IV Międzyszkolne Zawody Sportowe "Atletyka dla każdego".
 Głównym celem spotkania była popularyzacja aktywności ruchowej jako formy spędzania czasu wolnego oraz  wdrażanie do sportowej rywalizacji z przestrzeganiem zasad fair play.
 Z naszej szkoły w zawodach wzięło udział czworo zawodników (Eset Khabibulaewa, Shabinam Edilova, Marcin Maksimowicz, Dariusz Pieloch), którzy współuczestniczyli  w konkurencjach tj.: bieg na dystansie 200 m, bieg na dystansie 400 m, bieg na dystansie 600 m, skok w dal z rozbiegu,  rzut piłką ciężką w tył ponad głową 2 kg dziewczęta 3 kg chłopcy.
 Współzawodnictwo przysporzyło uczestnikom wiele emocji i nieazapomnianych wrażeń, szczególnie dla uczennicy Eset, która zdobyła po raz pierwszy swój medal.

Czytaj dalej...

Dzień Europejski

14 maja 2018 r. w naszym ogrodzie szkolnym odbył się Dzień Europejski. W programie uroczystości, która rozpoczęła się od wysłuchania hymnów Polski i Unii Europejskiej, nie zabrakło gier, zabaw i zagadek. Mogliśmy również wspólnie zatańczyć przy muzyce z różnych stron Europy. Z okazji tego dnia zorganizowany został po raz kolejny konkurs plastyczny pod hasłem „Europa da się lubić”. Tegoroczny konkurs, z uwagi na przypadające w 2018 r. obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, został poświęcony słynnym „Polakom – Europejczykom”. Powstały piękne prace, które można oglądać w naszej szkolnej galerii.

Na laureatów konkursu czekały nagrody ufundowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy za piękne prezenty!

Zapraszamy do galerii zdjęć J

Czytaj dalej...

Sportowa Olimpiada Ekologiczna

Dnia 27.04.2018 r. sześcioro uczniów naszej szkoły (Zuzanna Chlabicz, Michał Ochrymiuk, Mateusz Niedźwiedź, Maksymilian Ostaszewski, Mateusz Poliński, Dominik Osiecki) wzięło udział w Sportowej Olimpiadzie Ekologicznej. Organizatorem imprezy było Przedszkole Samorządowe  nr 12 "Tęczowe" w Białymstoku. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem, na miarę swoich możliwości brali udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem surowców wtórnych: makulatury (kartonów, pudełek, gazet, papieru), plastiku (nakrętek, butelek po napojach), metalu (puszek, kapsli). Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele radości i emocji podczas wykonywanych zadań. Tego dnia wszyscy odnieśli zwycięstwo. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe.
Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!

Opiekunowie: Edyta Jabłonowska, Anna Rogalska, Justyna Trochimczuk.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 3

Wczoraj 28

Tygodniowo 31

Miesięcznie 567

Razem 81716

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci