ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
sobota, 01 październik 2016 16:29

Spotkanie z zawodnikami Jagielloni

Napisane przez

30.09.2016 nasi uczniowie (zwłaszcza uczniowie – kibice Jagielonii) oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Baranowickiej w Białymstoku spotkali się z zawodnikami ich ulubionego klubu sportowego. Gościem szczególnym był Marian Kelemen, od lipca tego roku - bramkarz Jagielonii.

Zarówno oczekiwaniu na spotkanie jak i spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Niemal wszyscy ubrani byli w klubowe barwy i z ogromną radością zadawali pytania gościom, przyjmowali autografy i wyśpiewali dopingujące zawodników przyśpiewki licząc na niedzielny sukces swoich zawodników.

sobota, 01 październik 2016 16:25

Dogoterapia w naszej szkole

Napisane przez

Od września rozpoczęliśmy spotkania i pracę z psem, który wabi się, tak jak wygląda, Czarna Ten groźnie wyglądający pies z dużym niepokojem przekracza mury naszej szkoły, jest to dla niego ciągle nowe miejsce, pełne roześmianych i nieraz hałaśliwych uczniów. Nasi uczniowie chętnie pracują z Czarną, witają ją bardzo serdecznie a zabawy na świeżym powietrzu  wszystkim sprawiają wiele radości. Uczniowie chętnie wykonują zadania „dla Czarnej” aby móc ją pogłaskać i nagrodzić smaczkiem. Wszyscy uwielbiają sztuczki, które Czarna wykonuje dla nich po zakończonym zadaniu ucznia.

czwartek, 29 wrzesień 2016 20:36

Jesienne zawody

Napisane przez

Dnia 29.09.2016 r. odbyły się  II Międzyszkolne Zawody Sportowe "Atletyka dla każdego". Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Nr 13 przy ul. Słonimskiej 38 w Białymstoku. Z naszej szkoły w zawodach udział wzięło dwóch zawodników: Shabinam Edilova i Marcin Maksimowicz. Rywalizacja przebiegała w następujących konkurencjach:

SP kl. IV-VI dziewczęta

- bieg na dystansie 200 m

- skok w dal z miejsca

- rzut piłką ciężką w tył ponad głową 2 kg

Gimn. kl. I-III chłopcy

- bieg na dystansie 600 m

- skok w dal z rozbiegu

- rzut piłką ciężką w tył ponad głową 3 kg

            Serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych wyników na kolejnych zawodach!!!

Dnia 20.09.2016 r., w ramach projektu edukacyjnego "Szkoła w Ruchu – Zdrowa Szkoła" pięcioro uczniów: Shabinam Edilova, Mateusz Poliński, Marek Sajewicz, Tomasz Kowalski, Marcin Maksimowicz uczestniczyło w szkolnych rozgrywkach bowlingowych, które odbyły się na kręgielni Kula – Hula przy ul. Jurowiecjkej 31. Wyjście miało na celu popularyzację gry w kręgle, zabezpieczenie spędzania czasu wolnego oraz aktywnych form wypoczynku. Każdy miał szansę w tej dyscyplinie być mistrzem. Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko. Mimo tego, iż chodziło o dobrą zabawę, to każdy kto staje do rywalizacji chce osiągnąć jak najlepszy rezultat.  Zwycięzcą został Tomasz Kowalski :)

                                                                                                                                    

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 20:14

Letni wyjazd na łono natury.

Napisane przez

Dnia 12.09.2016r grupa uczniów z oddziałów rewalidacyjno - wychowawczych przy DPS wyjazdem do Grabówki z radością rozpoczęła nowy rok szkolny:) Postanowiliśmy zrobić piknik naszym uczniom. Pogoda sprzyjała nam wyjątkowo.Piknik rozpoczęliśmy od spaceru pobliskimi ścieżkami w głąb lasu. Po wysiłku fizycznym zabraliśmy się do pieczenia kiełbasek, rozkładania kocy, poddaliśmy się relaksowi który podarowała nam natura. Uczniowie wrócili zrelaksowani, lekko opaleni. Zapraszamy do obejrzenia sesji zdjęciowej na łonie naszej pięknej natury:)

Strona 43 z 65