Bal Karnawałowy

NIECH ŻYJE BAL....
W naszej szkole odbył się bal karnawałowy, na którym bawiliśmy się razem z kolegami i koleżankami z oddziałów przy DPS oraz gościmi z OSTO w Białymstoku. Rozpoczęliśmy rozstrzygnięciem konkursu na najpiękniejszą Maskę Karnawałową , potem pojechaliśmy pociągiem w podroż dookoła Europy, w którą zabrał nas znakomity DJ.pan Jurek, w przerwie miedzy zabawą a tańcami odpoczęliśmy przy słodkim poczęstunku. Na zakończenie balu po prezentacji kostiumów karnawałowych, wybraliśmy Króla i Królową balu.
Bawiliśmy się świetnie !!!!
Czytaj dalej...

Dzień Babci i Dziadka 2019

Dnia 18.01.19 w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy uroczyście dzień Babci i Dziadka. Uczennica Katarzyna w imieniu wszystkich uczniów  odczytała życzenia. Prezentem dla zaproszonych gości był występ Kabaretu Seniorów "Szpilka". Istniejący od 37 lat kabaret zaprezentował współczesne teksty satyryczne i liryczno - wokalne w eleganckiej oprawie przy użyciu różnorodnych kostiumów. Po rozrywce był czas na wręczenie drobnych upominków i słodki poczęstunek.

Czytaj dalej...

Wyróżnienie za naszą Szopkę Bożonarodzeniową

9 stycznia 2019r w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej  odbyło się podsumowanie Przeglądu Najpiękniejszych Szopek Bożonarodzeniowych. Organizatorami Przeglądu byli abp Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki oraz Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku, współorganizatorem - Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Nasi uczniowie Piotr, Michał i Bartosz z grupy ORW pod kierunkiem pani Anety. Żak i pana Marcina Surmacewicza otrzymali wyróżnienie w kategorii „Placówka”. Gratulujmy wyróżnionym i dziękujemy wychowawcom. W dalszej części prezentujemy kilka zdjęć jak to robiliśmy.

 

szopka1

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 2

Wczoraj 33

Tygodniowo 118

Miesięcznie 527

Razem 85456

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci