Akcja "Góra Grosza"

Nasza placówka  włączyła się 26.11.2018 roku w akcję  o nazwie  „ Góra Grosza”   organizowaną  przez Towarzystwo Nasz Dom i zbieranie groszy już trwa J. Zakończy się dnia  02.01.2019 roku. Celem akcji jest  niesienie pomocy  dzieciom, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Jej brak to jeden z najtrudniejszych dla dziecka scenariuszy życia.  „Grosiki” trafią do najbardziej z nich  potrzebujących.

Zachęcamy do wsparcia tego właśnie dzieła, bo jak żadne inne właśnie za „grosik” jest w stanie przywołać uśmiechy na buzie osieroconych bądź porzuconych  dzieci i rozjaśnić ich dni.

Grosz dzisiaj włożony do bardziej potrzebującej dłoni wróci do Ciebie gdy będziesz w potrzebie- to stara mądrość, którą rodzice mogą przekazać dzieciom, dziadkowie – wnukom, nauczyciele- uczniom… Przy okazji wspólna  radość z dzielenia się i wielka nauka dla dzieci o istnieniu zawsze tych bardziej potrzebujących.

                                            Dziękujemy.

Czytaj dalej...

IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świat się mieni barwami jesieni"

              5 listopada 2018r. rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs plastyczny w którym wzięły udział dzieci i młodzież białostockich szkół i przedszkoli. Celem konkursu było dostrzeganie piękna i różnorodności krajobrazu jesiennego, rozwijanie wyobraźni  twórczej i pomysłowości oraz zachęcenie do poszukiwań nowych form plastycznych. Na konkurs wpłynęło 41 prac. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie za kreatywność i estetykę wykonania. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, wiec jury postanowiło nagrodzić prace odznaczające się pomysłowością oraz ciekawym połączeniem technik plastycznych. Laureaci konkursu otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Przedstawiamy laureatów IX edycji konkursu „Świat się mieni barwami jesieni”.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 2

Wczoraj 33

Tygodniowo 118

Miesięcznie 527

Razem 85456

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci