"I TY MOŻESZ ZOSTAĆ AKTOREM"

      Dnia 26.04.2018r. na scenie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie podczas XVI Podlaskiego Przeglądu  Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ AKTOREM”. Młodzi artyści zaprezentowali  się w przedstawieniu  muzyczno-ruchowym pt: „Smerfne opowieści”. Inscenizacja spotkała się z miłym odbiorem publiczności i została nagrodzona gromkimi brawami. Zapraszamy do wspomnień w galerii zdjęć.

Czytaj dalej...

Grupa teatralna - podsumowanie roku szkolnego 2015/2016

     W roku szkolnym 2015/2016 uczestnicy zajęć koła teatralnego „ Razem możemy więcej” mieli okazję wielokrotnie prezentować swoje umiejętności aktorskie w montażu muzyczno- ruchowym pt. „ Parostatek”. Zespół brał  udział w różnych uroczystościach, festiwalach i konkursach na szczeblu miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim tj.

  1. XIV Podlaskim Przeglądzie Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego Białystok 2016r. „ I Ty możesz zostać aktorem”

   2. XII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

   3  I Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „ MELPOMENA 2016”

   4.XII Integracyjnym Festiwalu Piosenki i Tańca pod hasłem „ Śpiewajmy razem, tańczmy  razem”

   5.Uroczystym podsumowaniu kampanii „ Pola nadziei 2015/ 2016”

Przedstawienie pt. „Parostatek” cieszyło się z dużym uznaniem jury, o czym świadczą podziękowania i wyróżnienie.

Czytaj dalej...

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Grupa teatralna „Razem możemy więcej” w roku szkolnym 2013/2014 przygotowała przedstawienie pt: „Przygody pingwinków” zaprezentowane na spotkaniu z rodzicami. Opracowano również montaż muzyczno-ruchowy pt: ”Wiosenny taniec kwiatów”, który został zaprezentowany podczas następujących przeglądów:

  1. XII Przegląd Grup Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego „I Ty możesz zostać aktorem” zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 13 w Białymstoku (10.04.2014r.) Na tym przeglądzie zajęliśmy I miejsce !
  2. XXI Powiatowe Forum Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych - MELPOMENA 2014 - zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Juchnowcu Kościelnym (14. 05. 2014r.). Jury przyznało nam III miejsce.
  3. XXI Przegląd Zespołów Artystycznych Domów Pomocy Społecznej zorganizowany przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI
    I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE „Otwierajmy Serca” przy DPS w Białymstoku (12.05.2014r.) Grupa otrzymała wyróżnienie.

Debiut szkolnej grupy teatralnej spotkał się z uznaniem publiczności i jury o czym świadczą przyznane nagrody i wyróżnienia.

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 2

Wczoraj 31

Tygodniowo 86

Miesięcznie 400

Razem 89347

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci