ul. Krakowska 19, 15 - 875 Białystok tel/fax (85) 742-13-41 zpsw@um.bialystok.pl Dyrektor Dorota Rodziewicz

Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczych w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 35 Specjalna i Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Białymstoku

Szkoła z tradycją, rok zał. 1975
Misja: Każdy uczeń zgodnie ze swoimi możliwościami zdobywa najwyższe umiejętności, odnosi sukcesy, realizuje się jako członek społeczności.
piątek, 11 październik 2019 19:14

VII Podlaski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

Napisane przez
Dnia 10.10.2019 r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku przy ul. Zwierzynieckiej odbył się VII Podlaski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.
Zawodnicy Sekcji Sportowej "Delfin":
1. Bartłomiej Grabiński
- Wyścig 100 m II m-ce
- Pchnięcie kulą I m-ce
2. Katarzyna Koc
- Bieg 200 m II m-ce
- Pchnięcie kulą II m-ce
3. Eset Khabibulaewa
- Bieg 200 m I m-ce
- Pchnięcie kulą III m-ce
4. Shabinam Edilova
- Bieg 400 m II m-ce
- Pchnięcie kulą IV m-ce
5. Zuzanna Chlabicz
- Bieg 100 m III m-ce
- Rzut piłeczką palantową IV m-ce
6. Marcin Maksimowicz
- Bieg 400 m III m-ce
- Pchnięcie kulą III m-ce
7. Marek Sajewicz
- Bieg 100 m I m-ce
- Rzut piłeczką palantową III m-ce
8. Mateusz Poliński
- Bieg 100 m III m-ce
- Rzut piłeczką palantową II m-ce
9. Maksymilian Ostaszewski
- Bieg 100 m II m-ce
- Rzut piłeczką palantową II m-ce
Trenerzy: Edyta Jabłonowska, Dorota Zaniewska, Krystyna Szymańska
Dnia 20.03.2019 r. w Augustowie odbył się X Podlaski Dzień Treningowy Olimpiad Specjalnych.
 Zawodnicy Sekcji Sportowej "Delfin":
1. Laura Dziembowska
2. Anna Kuźminow
3. Krystian Buczyński
4. Michał Ochrymiuk
5. Piotr Sienkiewicz
6. Dariusz Majewski
7. Szymon Kisielewski
8. Dominik Osiecki
9. Michał Jańczuk
10. Kacper Piotrowicz
11. Szymon Skobodziński
Trenerzy:
Edyta Jabłonowska, Krystyna Szymańska, Alicja Olech, Dorota Zaniewska, Justyna Trochimczuk.
Gratulujemy sukcesów sportowych  ;-)
Dnia 24.05.2018 r. na terenie zielonym przy ZSS w Augustowie odbył się X Podlaski Mityng w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych.
 Głównym celem spotkania była popularyzacja biegów przełajowych wśród osób  z niepełnosprawnością intelektualną, podsumowanie efektów szkoleniowych i rehabilitacyjnych w czasie treningów oraz rozpowszechnianie idei Olimpiad Specjalnych w regionie Podlaskim  i integracja ze społeczeństwem.
 Zawodnicy Sekcji Sportowej "Delfin":
1. Marcin Maksimowicz
- bieg na dystansie 800 m I miejsce
2. Shabinam Edilova
- bieg na dystansie 400 m II miejsce
3. Eset Khabibulaewa
- bieg na dystansie 400 m III miejsce
środa, 27 wrzesień 2017 19:41

VI Mityng Lekkoatletyczny

Napisane przez
Dnia 27.09.2017 r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku odbył się VI Podlaski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych.
Z Sekcji Sportowej "Delfin" startowało pięcioro zawodników, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach:
1. Shabinam Edilova
- bieg na 200 m II miejsce
- pchnięcie kulą 3 kg II miejsce
2. Piotr Borawski
- bieg na 100 m I miejsce
- pchnięcie kulą 4kg II miejsce
3. Marcin Maksimowicz
- bieg na 100 m V miejsce
- pchnięcie kulą 4 kg II miejsce
4. Maksymilian Ostaszewski
- bieg na 50 m III miejsce
- rzut piłeczką palantową III miejsce
5. Mateusz Poliński
- bieg na 50 m V miejsce
- rzut piłeczką palantową III miejsce

Trenerzy: p. Bożena Dąbrowska, p. Krystyna Szymańska, p. Edyta Jabłonowska.
środa, 29 marzec 2017 22:22

MATP 2017

Napisane przez

  „Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć,

  niech będę dzielny w swym wysiłku..."

            Dnia 29.03.2017 r. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Baranowickiej 203 w Białymstoku odbył się IX Podlaski Dzień Treningowy MATP Olimpiad Specjalnych.

            Zawodnicy Sekcji Sportowej "Delfin":

- Krystian Buczyński

- Mateusz Niedźwiedź

- Laura Dziembowska

- Damian Jaroszewicz

- Anna Kuźminow

- Kacper Piotrowicz

- Wioleta Werpachowska

- Joanna Markowska

- Łukasz Lewandowski

           

            Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy następnych sukcesów sportowych. Daliście z siebie wszystko, poznaliście swoje możliwości, przekroczyliście granice, dokonaliście niemożliwego...

Trenerzy: Edyta Jabłonowska, Justyna Trochimczuk, Karolina Targońska, Krystyna Szymańska, Anna Goch, Ewa Wnorowska Kucharska.

Strona 1 z 5