Zajęcia z hydroterapii

W roku szkolnym 2018/2019 w zajęciach z hydroterapii uczestniczy 11 uczniów naszej szkoły. Udział w  gimnastyce wodnej dostarcza uczniom  wiele radości, przyjemności, satysfakcji i odprężenia. Rozwija zdolności motoryczne, hartuje organizm, wpływa na sferę psychiczną poprzez wyrabianie odwagi, zdyscyplinowania oraz samodzielności. Poprzez pływanie uczniowie podnoszą wydolność i sprawność wszystkich układów anatomicznych. Ćwiczenia w wodzie zaszczepiają u dzieci potrzebę ruchu w czasie wolnym i prowadzenia zdrowego stylu życia.
Prowadzący zajęcia: p. Bożena Dąbrowska, p. Edyta Jabłonowska, p. Justyna Trochimczuk.
Czytaj dalej...

IX Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu

Dnia 04.12.2017 r. na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej odbył się  IX Profilaktyczno – Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 30 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

            ównym celem imprezy była popularyzacja pływania w środowisku dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną, rozwój współpracy i rywalizacji sportowej wśród uczniów, wzajemna integracja.

            Z naszej szkoły w zawodach udział wziął Marcin Maksimowicz ( 15 m ze sprzętem pneumatycznym )

 

Czytaj dalej...

Zawody Pływackie

Dnia 20.11.2017 r. uczeń Marcin Maksimowicz wziął udział w XIII Zawodach Pływackich Szkół Specjalnych o Puchar Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Waldemara Kikolskiego w Białymstoku.

Dla Marcina była to pierwsza próba rywalizacji w pływaniu, z której świetnie się wywiązał. Pokonał dystans 15 m ze sprzętem pneumatycznym.

                                                                                                             Gratulujemy!!!

Czytaj dalej...

Stowarzyszenie RMW

Szkoła Współpracy

Fundacja Sedeka

Erasmus+

Licznik

Dzisiaj 2

Wczoraj 33

Tygodniowo 118

Miesięcznie 527

Razem 85456

PSS Społem

PSS Społem

Leroy Merlin

Liroy Merlin

Chrońmy dzieci

Chronimy dzieci