• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

Portretowa sesja fotograficzna #Laboratoriaprzyszlosci

Dodano: 21.10.2023

W ramach udziału w programie #Laboratoriaprzyszlosci klasa 6b wykonała portretową sesję fotograficzną 📸

Laboratorium kuchenne

Dodano: 21.06.2023

      W semestrze II roku szkolnego 2022/2023 uczniowie wykorzystywali sprzęt gospodarstwa domowego w przygotowaniu wyrobów cukierniczych. Piekliśmy torty, rogaliki z różnym nadzieniem oraz muffinki. Uczniowie podnieśli swoje umiejętności pracy w kuchni i obsługi sprzętu agd. Uczniowie swoimi pysznymi wypiekami promowali szkołę. Zapraszamy do fotogalerii.

Szkolne laboratorium fotograficzne

Dodano: 05.06.2023

   W ramach udziału naszej szkoły w rządowym programie #Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie rozwijają swoje zainteresowania i talenty w obszarze fotografii. Postanowiliśmy utrwalić na zdjęciach rośliny, będące ozdobą szkolnego podwórka. Po zapoznaniu uczniów z podstawowymi zasadami obsługi aparatu fotograficznego, rozpoczęły się poszukiwania tego co warto uchwycić w kadr.

   Powstały bardzo ciekawe zdjęcia. Młodzi artyści wykazali się dużą wrażliwością w postrzeganiu piękna otaczającej nas przyrody.

   Zapraszamy do fotogalerii.

W naszym kuchennym laboratorium powstają pyszne torty - #LaboratoriaPrzyszlosci

Dodano: 30.04.2023

W ramach zajęć kreatywnych i udziału w programie #LaboratoriaPrzyszlosci klasy 8b i 8c przygotowały pyszne torty :-)

Druk gwizdka ostrzegawczego z wykorzystaniem drukarki 3D #LaboratoriaPrzyszlosci

Dodano: 02.03.2023

Na zajęciach w klasie 8 a rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa na placu zabaw, oraz jak zachować się w stosunku do obcych. W nawiązaniu do tematu lekcji drukowaliśmy gwizdek ostrzegawczy w ramach udziału w programie #LaboratoriaPrzyszlosci.

Laboratorium kuchenne - #LaboratoriaPrzyszlości

Dodano: 06.02.2023

W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu AGD i pod okiem p. Katarzyny Siemienowicz i p. Olgi Ziółkowskiej rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Z pomocą nowoczesnego miksera piekliśmy ciasta. Hitem okazały się ulubione przez uczniów i kadrę drożdżowe rogaliki. Zmienialiśmy tylko nadzienie. Nakładka na robot kuchenny ułatwiła nam tarkowanie ziemniaków. Placki wyszły szybko i smacznie. A nasza lodówka z zamrażarką pozwoliła nam przechowywać warzywa, owoce, chleb. W naszym kuchennym laboratorium nic się nie marnuje. Zajęcia w naszym szkolnym aneksie kuchennym to smaczna przyjemność .

drukowanie choinki

Druk 3D - #LaboratoriaPrzyszlosci

Dodano: 23.12.2022

W ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości nasza szkoła wzbogaciła się o nowy sprzęt w postaci drukarki 3D. Nowoczesny sprzęt wywołał duże zainteresowanie wśród uczniów, których w świat druku 3D wprowadza p. Marcin Surmacewicz. W ostatnim czasie w szkole dominowała tematyka związana ze świętami Bożego Narodzenia, w związku z tym postanowiliśmy wydrukować piękne, zielone ażurowe choinki. Wydruk 3D jest dość czasochłonny, wymaga cierpliwości, uczniowie z zaciekawieniem obserwowali ten proces, niewątpliwie warto było czekać na efekt końcowy. W głowach rodzą się kolejne pomysły na wykorzystanie nowego urządzenia. Zapraszamy do fotogalerii.

Laboratorium kreatywności #LaboratoriaPrzyszlosci

Dodano: 29.10.2022

W ramach udziału w rządowym programie #LaboratoriaPrzyszlosci w naszej szkole powstało laboratorium kreatywności. Zakupiona została stacja pogodowa, która pozwala obserwować i opisywać pogodę. Uczniowie na początku zostali zapoznani z symbolami pogody, przeprowadzili szczegółowe obserwacje z wykorzystaniem stacji, wykonali ilustracje odzwierciedlające zaobserwowane warunki pogodowe.

Laboratorium fotograficzne #LaboratoriaPrzyszlosci

Dodano: 25.10.2022

Nasi uczniowie z radością i ogromną pasją korzystają ze sprzętu zakupionego w ramach udziału naszej szkoły w rządowym programie #LaboratoriaPrzyszłości. Nowoczesny sprzęt daje możliwości rozwijania pasji i zainteresowań. Uczniowie zostali zapoznani z obsługą aparatu i rozpoczęli swoje pierwsze kroki w obszarze fotografii. W październiku odbyła się sesja fotograficzna z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu  oraz lampy do oświetlenia. Podczas sesji powstały piękne zdjęcia. 

Współpracujemy

 • Erasmus+
 • Fundacja Drzewo i Jutro
 • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
 • Leroy Merlin
 • Chronimy Dzieci
 • Fundacja Sedeka
 • Olimpiady Specjalne
 • Szkoła Współpracy
 • Stowarzyszenie RMW

  © Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Powrót do góry